romanfadeev

12.04
16:42

Додавання безводного аміаку в грунт - дієвий інструмент для росту врожаїв

В наш час у всіх сферах в ціні спеціалісти. Не обходить це і хімічну промисловість, нафтогазову галузь, машинобудування, агропромисловість. Разом з тим багато компаній, агрохолдингів замовляють виконання окремих робіт у перевірених підрядників. Скажімо, послугу внесення аміаку у грунт агрохолдинги, селяни, виробники сільськогосподарської продукції можуть замовити в ПРОММАШ, що є однією з найстаріших на ринку сільськогосподарської та промислової хімії.

Азот являється ключовим елементом для швидкого зростання рослин. Його ключова функція – це синтез білків. Коли азоту в землі недостатньо, то це погіршує формування пагонів, кореневої системи, уповільнює ріст рослин. До того ж, постійно виникає проблема стосовно підвищення урожайності, тому що родючість землі постійно знижується. До речі, в «ПРОММАШ» ціна на аміак безводний зріджений доступна всім.

В ситуації, коли треба внести добрива на значну площу, актуальними стають послуги додавання безводного аміаку з використанням спеціальної техніки. Крім цього теперешніх агровиробників постійно хвилюють відповіді на запитання: де продається соляна кислота оптом; як поліпшити врожай; котру спецтехніку доречно використовувати.

Плюси використання аміаку
Чому саме доцільно замовити амічну воду? Наведемо декілька фактів: аміак – це базове добриво для всіх типів рослин, яке ефективно впливає на врожай; ціна внесення аміаку на 30-40% менше у порівнянні з іншими видами добрив. - даний факт можливо пояснити вартістю самого добрива та зменшенням витрат на техніку, працю; аміак рівномірно розподіляється в верхньому шарі землі, що уповільнює ріст бур’янів.

Котре азотне добриво обрати
Доволі ходове в с/г галузі КАС добриво}: суміш водних розчинів карбаміду та селітри. Даний вид добрив містить у складі різні форми азоту і може використовуватись для усіх типів зернових. Завдяки використанню даного добрива збільшується врожай, зростає родючість грунту.
Додавання безводного аміаку в грунт - дієвий інструмент для росту врожаїв


Оставить комментарий

Вы не зарегистрированы, решите арифметическую задачу на картинке,
введите ответ прописью
(обновить картинку).